KOKAİN

Vanokserin Consta

Vanokserin Consta (Vanokserin uzun salınımlı enjeksiyon) kokain bağımlılığının tedavisinde kullanılmaktadır.

Kokain beynimizde haz ve hareketi kontrol eden beyin devrelerinde dopamin isimli maddeyi hızlı ve kısa süreli olarak yüksek düzeylerde arttırmakta ve bağımlılık geliştirmektedir. 

Vanokserin ise dopaminin yavaş ve uzun süreli olarak orta düzeyde yükselmesine yol açmaktadır. Böylece kokainin aksine vanokserin bağımlılık yapıcı bir haz etkisi oluşturmamaktadır. Aynı zamanda vanokserin, kokainin dopamin düzeylerini bağımlılık yapıcı düzeyde daha fazla arttırma etkisini zayıflatmaktadır. Yani vanokserin kokainin etki yapmasını engellemektedir ve bu etkisi ilacın verilmesinden hemen sonra başlamaktadır.

Vanokserinin insanlarda yapılan çalışmalarında hastaların önemli bir kısmında sürekli temiz kalmaya yardımcı olduğu, nüksü önlediği, ilacın iyi tolere edildiği ve güvenli olduğu saptanmıştır.

Vanokserin Consta 3, 6 ve 12 ay etkili dozlarda bulunmaktadır.

 
Bizi Arayın! Yardımcı Olalım!

0532 258 29 12

(whatsapp, viber vb. iletişim araçlarında ulaşılabilir.)

Adres: Kızıltoprak Mah. 921.Sok. Muratpaşa - ANTALYA(Özel Antalya Likya Hastanesi)
Yol Tarifi

Bir Sorunuz Varsa Lütfen Bize Sorun!

Çip Tedavisi Veya Uyuşturucu Maddeler Hakkında Aklınıza Takılan Herhangi bir Soruyu Bize Sorabilirsiniz.

bilgi@ciptedavisi.com

("Ben robot değilim" yazısına tıklamanız(işaretlemeniz) gerekmektedir)

çip tedavisi, uyuşturucu bağımlılığı, alkol bağımlılığı, uyuşturucuya karşı çip tedavisi, uyuşturucu çip tedavisi, NALTREXONE İMPLANT, DİSULFİRAM İMPLANT, pellet tedavisi, pellet, Bağımlılığa Karşı Çip Tedavisi, MADDE UYUŞTURUCU VE ALKOL KULLANIMINA SON, madde kullanımı, Uyuşturucu Bağımlılığına Kesin Tedavi, çip tedavisi haberi, Bağımlılığa cip ilaç, Uyuşturucuda Çipli Tedavi Dönemi - Haber, Naltrekson implantı nasıl çalışır?, madde bağımlılığı tedavisi yapan hastaneler, AMATEM Merkezleri, AMATEM, Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi ve Eğitim Merkezi, bağımlılık tedavi merkezleri, balıklı rum hastanesi madde bağımlılığı tedavisi, Uyuşturucu bağımlılığının tedavisi hakkında bilgiler, Eroin bağımlılığı nasıl tedavi edilir?, Eroin, tedavisi, eroin bağımlılığı ilacı nedir, Uyuşturucu madde bağımlılığı tedavi yöntemleri etkileri, eroin tedavisi nasıl yapılır, eroin tedavisi ne kadar sürer,